czwartek, 4 sierpnia 2011

Ślub ślubem, a CAMPUS kusi :)

Planet Outdoor
Witam serdecznie Kochani :)

W oczekiwaniu na ślubne zdjęcia, które umożliwią mi dalszą fotorelację z tego wydarzenia, przedstawię Wam letnią propozycję marki CAMPUS. Nie będę ukrywać, że ten produkt mam na oku już dobre pół roku, ale wciąż czekam na jego w miarę korzystną i zbliżoną do rzeczywistości cenę :) Muszę przyznać też, że chyba powoli zbliżam się do tej granicy.

Klapki typu flip - flop HURGADA to oferta marki Campus skierowana do kobiet lubiących swobodę i wygodę w czasie chodzenia. Obuwie to nadaje się zarówno na miejskie wycieczki, wypad na plażę, czy też kryty basen. Miękka i dobrze wyprofilowana podeszwa sprawia, że chodzi się nam niezwykle lekko i przyjemnie.
Do zakupu tych klapek zrażała i nadal nieco zraża mnie ich cena. Od kilku dobrych miesięcy utrzymywała się na na poziomie 99 zł do 89 zł, więc jak na klapki, to trochę sporo. Posiadam jeden ze swoich ulubionych sklepów internetowych o nazwie sailandrock, który specjalizuje się w sprzedaży produktów marki Campus i nie tylko. Większość towarów ma jednak związek ze sportami zimowymi, wspinaczką górską, itp. W tym sklepie też klapki na tą chwilę zostały przecenione z 99 zł na 75 zł. Do tej ceny jednak należy jeszcze doliczyć 13 zł kosztów wysyłki, więc daje nam to 88 zł - jak dla mnie zero promocji...
Na Allegro jednak ukazała się oferta podobnego sprzedawcy o nazwie Planet Outdoor, który klapki te proponuje w cenie 49 zł, a dodatkowo dorzuca gratisową wysyłkę kurierem. Aż chce się powiedzieć, że to się opłaca :)
Campus wykonał te klapki w dwóch wersjach kolorystycznych - zielonej i różowej (obydwie z przewagą szarości). Mnie do gustu bardziej przypadła jednak zieleń, więc zobaczymy - może się skuszę :)
Pozdrawiam :)
http://www.sailandrock.pl/

http://www.sailandrock.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o pisanie przemyślanych komentarzy

Podobne wpisy