poniedziałek, 8 października 2012

No tak... skleroza nie boli :) New Balance :)

New balance shoes,discount shoes, best shoes deals
prlog.org
Witajcie :)
Aż nasuwa mi się na myśl powiedzenie "obiecanki cacanki" - miały być nowe wpisy związane z wakacyjnymi "butowymi" wydarzeniami, a tu cisza. No, ale tak to jest, jak się ma dwa komputery, a tylko na jednym z nim trzyma zdjęcia niezbędne do umieszczenia w postach. Bardzo Was przepraszam i jednocześnie proszę o jeszcze chwilę cierpliwości :)
Tymczasem, żebyście się nie nudzili polecam bardzo dobry artykuł o historii marki "New Balance" w Polsce i na świecie, który wyjaśni Wam, dlaczego to obuwie jest tak trudno dostępne w naszym kraju. Miłej lektury !!!

Oto link do artykułu:

2 komentarze:

  1. czy te buciki nadają sie dla małych dzieci? maja rozmiary 19-20? póki co mój synek chodzi w obuwiu diagnostycznym Memo, ale szukam dla niego drugiej pary odpowiedniej do gry w piłke

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam,
    Firma New Balance robi również obuwie w tak małych rozmiarach, oto przykład z Allegro: http://allegro.pl/buty-sesame-street-new-balance-rozmiar-21-cm-i2703635842.html Ciężko jest mi jednak wypowiedzieć się na temat dostępności takich bucików w polskich sklepach. Może być ciężko, we Wrocławiu jestem w stanie na dzień dzisiejszy wymienić 2 sklepy, w których można dostać obuwie New Balance, ale jedynie dla dorosłych. Proszę również pamiętać, że firma ta ma zaniżoną rozmiarówkę o jeden numer. Zatem jeśli kupowałaby Pani buciki dla syna, to raczej nie szukałabym rozmiaru 19-20, a 21-22.

    OdpowiedzUsuń

Proszę o pisanie przemyślanych komentarzy

Podobne wpisy