niedziela, 4 września 2011

Monika Brodka i Aneta Kręglicka - świetne buty !!!

pudelek.pl
Witam :)
Dziś przeglądając portale plotkarskie w poszukiwaniu ciekawych butów trafiłam na porównanie dwóch stylizacji - Moniki Brodki i Anety Kręglickiej. Przyznam się, że zestawienie tych dwóch pań obok siebie dało dość rażący, ale nawet pozytywnie odebrany przeze mnie efekt. Porównanie okazało się ciekawe z kilku powodów, a jednym z nich był wiek obu kobiet.

Aneta Kręglicka urodziła się w roku 1965, a Monika Brodka w 1987, co łatwo policzyć, daje nam różnicę między nimi sięgająca aż 22 lat! Czy widać to w prezentowanych stylizacjach? Monikę cenię bardzo za jej wyrafinowany gust i konsekwencję. Mam jednak wrażenie, że w tym zestawieniu panie powinny zamienić się strojami :) Monika na siłę się postarza, a Aneta na siłę odmładza :) Ale może tak lubią, nie wnikam ... Panie jednak doskonale robią jedną rzecz - potrafią dobrać buty do swojego stroju.
Monika trafiła genialnie z kolorem. Podejrzewam, że nie jedna z Pań ubrałaby do tej sukienki buty w kolorze żółtym... Oj błąd nie do wybaczenia - buty zupełnie odwróciłyby uwagę od reszty stroju. Aneta - buty świetne, dobrane idealnie do spodni - zarówno kolorystycznie, jak i materiałowo.
Także obu paniom wielkie brawa - stylizacje na ogromny PLUS :)

pudelek.pl
pudelek.pl

pudelek.pl

2 komentarze:

  1. Buty piekne! Zgadzam sie co do strojow - powinny sie zamienic.:-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę się, że się zgadzamy w tej kwestii :) Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Proszę o pisanie przemyślanych komentarzy

Podobne wpisy