środa, 15 czerwca 2011

Kasia Struss i dr House ... oni też lubią New Balance

Witam ...
Poprzedni wpis o moich ukochanych szmaciakach marki NEW BALANCE nakłonił mnie do udowodnienia Wam, że nie tylko ja uważam, iż ta marka jest godna uwagi.
Z pewnością zaraz natknę się na słowa krytyki z Waszej strony, że to sponsoring, itp. Sponsoring sponsoringiem, ale gdyby buty nie były wygodne, to nikt by ich na siłę nie reklamował ...
Dziś mam dla Was dwa przykłady znanych i popularnych osób, które nie wstydzą się tej marki. Pierwsza z nich, skierowana bardziej do płci żeńskiej, to znana na całym świecie modelka Kasia Struss. Poniżej przedstawiam Wam zdjęcie z magazynu VOYAGE, na którym to Kasia wraz z inną modelką pozują do sesji nie do końca sportowej, a raczej w sesji dotyczącej mody codziennej. Od razu rzuca się w oczy słynna literka "N", znak rozpoznawczy marki New Balance. Moim zdaniem buty doskonale komponują się z prezentowanym strojem.

Drugi przykład, to słynny doktor Gregory House, który z marki NEW BALANCE postanowił się później przerzucić na firmę NIKE. Moim zdaniem pierwszy wybór był lepszy :) W tym przypadku pewnie dużą rolę odegrali sponsorzy i pieniądze, które zainwestowali w promocję swoich produktów, a House pewnie wybrał tą firmę, która zaoferowała mu więcej. Nie zmienia to jednak faktu, że nie skreślił marki New Balance i zagrał w niej kilka sezonów słynnego serialu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o pisanie przemyślanych komentarzy

Podobne wpisy