niedziela, 25 września 2011

Jesień / zima 2011 - dziwaczne buty z pokazów mody...

lula.pl
Witam :)
Piękna i słoneczna niedziela we Wrocławiu skłania do spacerowania i relaksu. Spacer już był, trening biegowy też, więc teraz czas na relaks i krótki wpis :) Wspominałam już kiedyś, że lubię sobie pooglądać relacje z pokazów mody. Nie szukam zbytnio inspiracji w pokazywanych kolekcjach ubrań, ale bardziej skupiam się na obuwiu. Często też oglądając takie pokazy zadaję sobie pytanie, jak w takich butach da się chodzić?

Zastanawiam się również, czy byłabym w stanie wyjść w nich na wrocławskie ulice. Dla Lady Gagi to z pewnością nie byłby problem, ale ja chyba bym się na taki krok nie odważyła :) Poniżej prezentuję Wam kilkanaście zdjęć butów, które według projektantów będą modne w nadchodzącym jesienno - zimowym sezonie. Nie ukrywam, że niektóre z propozycji są dość ciekawe i warte zainteresowania. Większość jednak, to jedynie efekt wybujałej wyobraźni ich twórców :)
Na początek coś na zimowe, oblodzone chodniki - już nie będziesz musiał kupować specjalnie łyżew, by pójść na lodowisko :) Pomysł ciekawy, ale czy w tym da się chodzić?

lula.pl

Te kozaczki bardzo mi się podobają :) Ale po śniegu to w nich raczej nie pochodzimy :)


lula.pl 

Ten model, to coś dla mnie, hehe... :) Trampki na obcasie - ale ten pomysł przewijał się już w polskich sieciówkach w tym sezonie (np. Deichmann).


lula.pl 
To takie coś, co w sumie ciężko jakoś konkretnie skomentować :)


lula.pl
Szpilki ładne (już kiedyś podobne Wam pokazywałam), ale te skarpetki? No bez przesady... Monika Brodka próbowała kiedyś zapoczątkować ten trend z noszeniem skarpetek do szpilek, ale chyba jednak się nie przyjął :)
lula.pl 
Ładne botki, ale obcas dość ryzykowny :)


lula.pl

No to coś w stylu mojej babci... ale kto powiedział, że babcie nie mogą być modne? :)


lula.pl

Eeee.... chyba bez komentarza :) Takie dziwaczne buty na obcasie, z których coś z tyłu wystaje :)


lula.pl

Te buciki są rewelacyjne :) Wyglądają komicznie, ale bardzo przypadły mi do gustu :) Zrobione w stylu futrzanych kapci psów czy też innych zwierzaków :)


lula.pl

Wielkie brawa dla czarnych botków z prawej strony :) Proste i klasyczne, a przeźroczysty obcas jest świetny :)


lula.pl

Takie pstrokate, świecące ... na sylwestra może by się nadały :) Ale gdy im się człowiek bliżej przyjrzy, to naprawdę są eleganckie ....


lula.pl
Gdyby nie koturn, to biorę je bez zastanowienia :)


lula.pl

A to chyba dla pań, które zamierzają wyjść za mąż w zimę :) Tak, żeby im paluszki i pięty nie zmarzły :)


lula.pl

Ciekawe dwa modele... obcas chyba jednak zbyt wysoki na wrocławskie ulice :)

lula.pl

Nie wiem dlaczego, ale pierwsze skojarzenie w chwili, gdy spojrzałam na te buty, to DODA :)


lula.pl
But dość ciekawy i można go ubrać w zasadzie na każdą okazję :)


lula.pl

Oj te to mi się w ogóle nie podobają ... Podejrzewam też, że chodzenie w takich butach wymaga poświęcenia i wielu lat ćwiczeń :)


lula.pl

Pamiętacie buty o nazwie "Relaksy"? Te poniżej są bardzo do nich podobne, różnicę w zasadzie stanowi jedynie koturn no i zewnętrzne wykończenia i zdobienia :)


lula.pl

Buty ładne, nie da się ukryć... Patrząc jednak na nie zastanawiam się nad jedną rzeczą, czy są ciężkie? Takie wrażenie sprawiają, gdy się na nie patrzy, ale może to jedynie wrażenie ...


lula.pl

I jak? Przypadło Wam coś do gustu? Myślę, że w tym zestawie znalazłoby się coś dla każdej z Was :)

Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o pisanie przemyślanych komentarzy

Podobne wpisy