poniedziałek, 23 kwietnia 2012

Przegląd balerinek na wiosnę - brąz i jego odcienie !

H&M

Witajcie :)
Chyba wiosna już na dobre zawitała do Polski. Wszystko się pięknie zaczyna zielenić, ptaszki śpiewają, pojawiają się pierwsze muchy, pierwsze kwiatki... po prostu wszystko budzi się do życia, łącznie ze mną :) 
Dzisiejszy post poświęcę balerinom, które od kilku lat są chyba najchętniej i najczęściej wybieranym typem damskiego obuwia na wiosnę. Pokażę przede wszystkim buciki w odcieniach brązu. Wydaje się to być kolor nieco ostatnio zapomniany, ale może w tym sezonie wróci do łask? Jak myślicie?
Brązowe obuwie doskonale komponuje się z wieloma innymi kolorami, głównie z beżami, bielą, kolorem żółtym i pomarańczowym, dobrze zgrywa się również z czerwienią i zielenią. Nie wiem, jak Wy, ale ja odnoszę wrażenie, że ostatnio w modzie brązy zostały nieco odstawione na bok, a w ich miejsce wprowadzono kolory żywsze, żółty, niebieski, czerwony, zielony czy fioletowy. Bardzo mi się wprowadzenie tych barw podoba, gdyż ludzie sprawiają wrażenie weselszych, żywszych, energicznych, cieplejszych ... brązów i beżów mimo wszystko mi jednak nieco brakuje :) Dlatego może właśnie powinniśmy zaakcentować ten kolor w swoich stylizacjach np. ubierając brązowe baleriny? :) Zapraszam do obejrzenia poniższych propozycji :) Zdjęcia zaczerpnięte zostały z portalu groszki.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o pisanie przemyślanych komentarzy

Podobne wpisy