Oto ja


Witam

Oto i ja, pomysłodawca BUTLANDII, rocznik 1985. Moja pasja związana z butami zaczęła się o ile dobrze pamiętam już w wieku kilku lat, kiedy to zaczynałam przymierzać buty mamy i paradować w nich po domu. Swoim zainteresowaniom jednak na dobre  mogłam poświęcić się dopiero na studiach, kiedy to finanse pozwoliły mi na posiadanie nie jednej, a co najmniej kilku par butów w sezonie.
Jestem osobą, która preferuje styl prosty i wygodny, czyli dżinsy i do tego najlepiej t-shirt lub bluza, a na nogach trampki lub adidasy. Jest to strój, w którym czuję się swobodnie i w żaden sposób nie ogranicza mnie on ruchowo. Ostatnio coraz częściej jednak muszę wybierać zestawienia ubrań bardziej wizytowe, z racji środowiska, w którym się obracam. Trafiają się zatem spódnice, sukienki, żakiety, spodnie z kantem i tym podobne rzeczy. Nie będę ukrywać, że są to dla mnie ubrania niewygodne i często bardzo ograniczające swobodne ruchy. Podchodzę jednak do tego typu strojów z nieco innej strony, staram się zawsze dobrać do nich odpowiednie buty, a to od razu poprawia im humor.
Postanowiłam zatem podzielić się z Państwem swoją pasją  i doświadczeniem związanym z butami. Na swojej stronie staram się prezentować buty, które sama użytkuję, pokazać jak się zużywają, do jakich strojów je ubieram, a także poopowiadać o ich wadach i zaletach. Spróbuję również doradzić Państwu, jakie obuwie dobrać do stroju i sylwetki, by jak najlepiej się prezentować. Mam nadzieję, że ta strona pomoże niejednemu z Was podjąć decyzję dotyczącą zakupu odpowiednich dla siebie bucików. Zapraszam zatem do pilnego śledzenia mojego serwisu.

UWAGA!
Jeżeli chciałbyś obejrzeć dokładniej prezentowane w moich postach zdjęcia, to wystarczy, że na nie klikniesz, a otworzą Ci się w większym formacie :)

Podobne wpisy