czwartek, 26 grudnia 2013

New shoes ... NEW BALANCE !!! :D

Hej!
W końcu mam czas, w końcu mogę odetchnąć i porobić to, co lubię. Ostatnie 2 miesiące mego życia opiewały w masę różnych głupich i bezsensownych egzaminów, które musiałam najpierw sobie ustalić, a potem zdać. Ten ostatni, najważniejszy odbył się 16 grudnia ... łatwo nie było, ale udało się ... i mogę sobie postawić już "dr" przed nazwiskiem :) Teraz tylko trzeba mieć nadzieję, że te lata nauki nie pójdą na marne.
Ale nie o mnie miałam pisać, tylko o moim nowym nabytku ... To, że od czasu do czasu zaglądam na portal allegro celem przejrzenia jakiś ciekawych okazji obuwniczych, to już wiecie. Tak też było i tym razem, nowiutkie New Balance, idealne na wiosnę, za jedyne 99 zł + 11 zł wysyłka :) Sprzedawca sprawdzony, ponieważ kupowałam już u niego obuwie, więc grzechem byłoby nie skorzystać z takiej okazji :)
Buciki genialne! Leciutkie i bardzo wygodne, w komplecie dostałam nawet 2 pary sznurowadeł - szare i różowe :) Świetna podeszwa, dobrze odprowadza wodę i nie wchodzą w nią kamienie. No co tu dużo pisać ... wystarczy przejrzeć zdjęcia :) Zapraszam !!!
Rozmiar (przypominam, że New Balance zaniża rozmiarówkę!) to 40,5 - dla mnie w sam raz (poza tą marką noszę na co dzień rozmiar 40).


2 komentarze:

  1. Prześliczne! Muszę powiedzieć, że teraz też myślę o butach tej firmy, po tym, jak zachwala je pani u siebie! Pozdrawiam!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Najlepsza marka pod słońcem :) Polecam !!! I warto szukać okazji, bo w normalnych sklepach cena za buty tej firmy waha się w granicach 200-250 zł. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Proszę o pisanie przemyślanych komentarzy

Podobne wpisy