wtorek, 6 sierpnia 2013

Aktywni fizycznie - zapraszam do LIDLA !!! :)

Hej!
Dziś wpadła mi w ręce najnowsza gazeta sieci sklepów LIDL, a w niej szeroka oferta artykułów sportowych, m.in. odzieży, obuwia i wkładek do butów (także sylikonowych). Parę razy pytaliście mnie, gdzie można kupić takie wkładki. Pisałam, że w supermarketach czy Rossmanie, ale jak widać będą też i w LIDLU, więc warto tam zajrzeć. Oferta tych wkładek pojawia się cyklicznie, co jakiś czas (co 2-3 miesiące), więc warto śledzić na bieżąco ofertę sklepu. Poniżej pokazuję Wam zdjęcia z gazetki tych artykułów, które moim zdaniem są warte uwagi.
Oferta wchodzi do sklepów już 12 sierpnia. Myślę, że zainteresowanie nią będzie duże, więc warto wybrać się na zkaupy z samego rana ...

Buty (na górze oferty) mają bardzo ciekawą podeszwę... zastanawiam się, jak miękką :) Te poniżej nadają się do niezbyt intensywnego biegania na pierwszy rzut oka.


Wkładki - polecam zajrzeć do sklepu i obejrzeć. Warto mieć awaryjny komplet w domu, w razie "W" :) Cena niska, a oferta szeroka - podpiętki i zapiętki w różnych kształtach:)Biustonosz sportowy - super sprawa, zwłaszcza dla biegaczy :) Nie może być zbyt obcisły, ani zbyt luźny - pamiętajcie! Ma zabezpieczać biust, a nie go eksponować, jak "push-up" :)


Obuwie męskie + szorty ... wydaje mi się, że świetne dla biegaczy !


Na 2 rzeczy z tej strony będę polować - koszulka (bokserka) i szorty funkcyjne - potrzebuję po prostu :) Dotknę, zobaczę, a jak kupię, to się pochwalę :)


Jeśli coś kupicie z tej oferty, to podzielnie się swoją opinią na temat zakupionych produktów. Myślę, że warto je rozpowszechniać. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o pisanie przemyślanych komentarzy

Podobne wpisy