niedziela, 5 lutego 2012

Uwaga Zakopane - nadchodzę :)

zwiedzajswiat.pl
Witajcie :)
Chciałam Was poinformować, że przez najbliższy tydzień raczej nie będę w stanie dodać nowego postu na blogu. Ma to związek z moim kilkudniowym wyjazdem konferencyjnym do Zakopanego. Z jednej strony się cieszę, bo pozwiedzam sobie zakopiańskie stragany na Krupówkach. Z drugiej jednej trochę mi smutno, bo jadę tam na dość długo i bez męża u boku. Dam jednak jakoś radę i mam nadzieję, że uda mi się potem zdać Wam krótką relację z tego wyjazdu.
Ciekawe, czy tak jak we Wrocławiu w Zakopanem ludzie zimą też chodzą w trampkach? A może górale przerzucili się na buty Emu? Zobaczymy, co się pozmieniało od mojego ostatniego pobytu w tym miasteczku (dokładanie rok temu byłam tam na podobnej konferencji). Tymczasem życzę Wam udanego tygodnia :) Do napisania już niedługo :)
wyborcza.pl
panoramio.com
Leather shoes called kierpce
bugbitten.com
polskiekrajobrazy.pl
PS. Jeden z pierwszych postów po powrocie będzie dotyczył pewnego oszustwa klientów, którego dopuszczają się sklepy sieci Tesco. Chcę im wytoczyć małą "wojnę", ale to już raczej po powrocie, bo w tym momencie nie mam na to czasu. Także śledźcie uważnie bloga :) Pozdrawiam :)

2 komentarze:

  1. Ja kocham Zakopane spędziłam tam cudowne chwile chociaż się na to nie zapowiadało ;) ale zapraszam do mnie psiara.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja kocham psiaki, więc z pewnością będę Cię odwiedzać :) Niedługo pojawi się post o wizycie w Zakopanem, ale najpierw muszę ogarnąć zaległości, które nazbierały się po mojej tygodniowej nieobecności :) Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Proszę o pisanie przemyślanych komentarzy

Podobne wpisy