sobota, 15 października 2011

Uniwersalne rozwiązanie na jesień i zimę - OFICERKI

Cześć :)
Dziś chciałam Wam przedstawić niezwykle wygodne i praktyczne obuwie, które sprawdzi się zarówno w przypadku jesiennych deszczów czy lekkich przymrozków, jak i podczas zimowej, śnieżnej zawieruchy. Oficerki, tak mówi się o wysokich, skórzanych butach, zwykle na płaskiej podeszwie. Często w damskich wersjach tego typu obuwia spotyka się lekkie podbicie, co chyba nie powinno nas dziwić. Oficerki pokazały się na polskich ulicach tak naprawdę dopiero kilka lat temu i wyparły nieco charakterystyczne damskie kozaki na wysokim obcasie.
Dla mnie jest to obuwie wręcz idealne, bo przede wszystkim noga czuje się w takich butach swobodnie, a jednocześnie pewniej na często śliskich i nieodśnieżonych chodnikach. Jest to but w zasadzie dla każdego. Może się jednak zdarzyć, z uwagi to, iż w górnej jego części zazwyczaj nie ma regulacji szerokości, że but nie będzie pasował na osobę o zbyt "masywnej" łydce. Obuwie doskonale prezentuje się zarówno w zestawieniu ze spodniami, jak i ze spódnicą. Świetnie potrafi wydłużyć sylwetkę, zwłaszcza w przypadku osób niskich, ale szczupłych. Niestety za dobre oficerki, z prawdziwej skóry musimy zapłacić minimum 200 - 250 zł. Cena może nie zachęca do zakupu, ale warto czasem zainwestować, gdyż nie są to buty na jeden sezon. Można w nich przechodzić kilka ładnych i mroźnych zim :) 
Zapraszam do obejrzenia poniższych modeli oficerek, a być może któreś przypadną Wam do gustu. Wszystkie zdjęcia w dzisiejszym poście zaczerpnęłam ze sklepu internetowego www.butyk.pl, w którym możecie sprawdzić ceny butów, które Was zainteresowały.

Tymczasem miłego sobotniego wieczoru Wam życzę :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o pisanie przemyślanych komentarzy

Podobne wpisy