poniedziałek, 12 września 2011

A na jesień NAGABA !!!

  
Witam Was serdecznie :)
Znowu zmuszeni byliście czekać trochę na kolejny wpis. Niestety życie rządzi się swoimi prawami i nie zawsze jest czas i możliwość zrobienia czegoś, na co ma się akurat ochotę. 
Dziś chciałam Wam przedstawić markę, która na rynku obuwniczym pojawiła się w roku 1994. Firma NAGABA, bo o niej mowa, to polski producent, który jako niedługo będzie chyba jednym z nielicznych, który zaoferuje nam obuwie z prawdziwej skóry (co na przykład coraz rzadziej możemy zobaczyć w produktach światowych marek, chociażby Nike czy Adidas). 
Obuwie tej firmy skierowane jest do osób o konkretnych upodobaniach, ceniących wygodę, ale i połączenie elegancji z pewnym nazwijmy to "luzem". NAGABA w swojej kolekcji posiada produkty zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. Pewnie zastanawiacie się nad ceną obuwia tej marki. Określiłabym ją jako "średnią", gdyż ceny wahają się od 100 zł do nawet 300 zł za parę. Wszystko jednak jest uzależnione od modelu i rodzaju bucików. Rok temu zainwestowałam w buty zimowe tej firmy, które zaprezentuję Wam, gdy zima przyjdzie:) Zapłaciłam za nie 160 zł. Obuwie, które prezentuję poniżej moim zdaniem idealnie nadaje się zarówno na wczesną wiosnę, ale przede wszystkim na jesień, można kupić w granicach 150 zł za parę. Model 243 dostępny jest w kilku kolorach, więc każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie. Buty doskonałe na wędrówki po mieście, jazdę na rowerze i długie, jesienne spacery po lesie :) Polecam i zapraszam do zapoznania się bliżej z marką NAGABA.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę o pisanie przemyślanych komentarzy

Podobne wpisy