poniedziałek, 19 września 2011

Maja Ostaszewska i ... jej dziwaczne buty :)

Witam :)
Dziś pochmurno i pogoda jakoś nie nastraja mnie do intensywnej pracy, więc wykorzystam to na krótki relaks i napisanie kilku słów. Dziś chcę Wam ukazać kolejną z polskich aktorek, która moim zdaniem również ma doskonały gust. Wpadki ubraniowe też się jej zdarzają, no ale to chyba jak każdemu z nas :) Maja Ostaszewska, bo o niej mowa, lubi czasem eksperymentować zarówno z ze strojami, jak i obuwiem. 
Z pewnością kryją się za tym propozycje projektantów mody, dlatego czasem efekt bywa dziwaczny, ale tylko czasem ... :) Dziś pokazuję zestaw, na który raczej nie zwróciłabym uwagi, gdyby nie dość specyficzne obuwie. Pomijam fakt, że buty nie pasują akurat do tej sukienki, ale mają bardzo ciekawy krój. Koturn połączony ze szpilką, a do tego pasek na kostce i otwarty przód. Zastanawiam się, czy jest to obuwie wygodne, a przede wszystkim stabilne. Jak myślicie? Na pierwszy rzut oka wydaje się, że buciki twardo stąpają po ziemi :)
Miłego dnia :)

pudelek.pl
pudelek.pl
4 komentarze:

  1. Buty są cudne i świetnie przełamują całość stroju. Są dobrane idealnie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeżeli Maja założyła te buty to raczej muszą być wygodne. Zresztą nie tylko na tej uroczystości je miała. Poza tym uważam, że ona jako jedyna ma swój własny styl i ma w d*pie to co o niej mówią inni za to ją kocham i podziwiam.

    OdpowiedzUsuń

Proszę o pisanie przemyślanych komentarzy

Podobne wpisy