poniedziałek, 15 sierpnia 2011

Stylizacja Katarzyny Tusk - coś mi tu nie pasuje ...

Hej!
W tym poście chciałabym się odnieść do dzisiejszej stylizacji Kasi Tusk, którą zaprezentowała na swoim blogu. O ile co do samego stroju - spódnica + bluzka raczej nie mam zastrzeżeń, o tyle do dobranych butów już tak. W górnej części stroju pozbyłabym się jedynie czarnego wiązania pod szyją. Moim zdaniem nie pasuje ono do całości, skraca szyję i poszerza ramiona. No, ale to tylko takie moje odczucie.

Uważam jednak, że Kasia niezbyt dobrze dobrała buty do tego stroju. Po pierwsze sprawiają wrażenie, jakby były na nią za duże, a po drugie wydają się być bardzo niewygodne. Paski luźno okalają kostkę przez co noga nie wygląda w nich zbyt estetycznie. Moim zdaniem do tego stroju doskonale pasowałyby czarne, tradycyjne szpilki, gdyż wydłużyłyby sylwetkę Kasi, a dodatkowo dodałyby całemu stroju gustu, powagi i elegancji :)
 
Miłego dnia :)


2 komentarze:

  1. no coz ty bys do wszystkiego zalozyla czarne szpilki :/ nie przepadam za kaska ale ty to juz na prawde grubo przesadzasz.

    OdpowiedzUsuń
  2. A kto powiedział, że do wszystkiego? Z czym grubo przesadzam Twoim zdaniem? Z tym, że mam rację? W tym przypadku, to Kasia powinna się wręcz wstydzić, gdyż ewidentnie skopiowała Kendall Kardashian (ta przynajmniej buty lepsze ubrała i zawiązała pod szyją mniej obszerną i obciążającą kokardkę) nawet słowem nie wspominając, że się nią inspirowała (co zrobiła np. w przypadku księżnej Kate)... Nieudane ksero ;/

    OdpowiedzUsuń

Proszę o pisanie przemyślanych komentarzy

Podobne wpisy